Kasko kalkulators

Salīdzini KASKO piedāvājumus un izvēlies sev piemērotāko.

Kas ir KASKO?

KASKO
ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas atlīdzina zaudējumus, kuri ir radušies transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā. KASKO apdrošināšanas polises cenu - jeb apdrošināšanas prēmijas lielumu ietekmē virkne kritēriju:

• transportlīdzekļa vērtība;
• transportlīdzekļa vecums;
• marka un modelis;
• transportlīdzekļa īpašnieka statuss - fiziska vai juridiska persona;
• transportlīdzekļa izmantošanas veids;
• izvēlētais KASKO apdrošināšanas segums - riski, kas tiek apdrošināti;
• pašriska apmērs;
• polises darbības teritorija;
• maksājumu skaits par KASKO polisi - apdrošināšanas prēmiju var apmaksāt vienā maksājumā vai arī sadalīt apmaksu divās vai četrās daļās.


Kādas KASKO polises pieejamas UZPILDI.LV

KASKO
apdrošināšanas prēmijas lielums jeb polises cena tiek noteikta katram transportlīdzeklim individuāli, ņemot vērā tā īpašnieka lietošanas paradumus un nozīmīgākos riska faktorus, kas apdraud attiecīgo spēkratu. Portāla UZPILDI.LV KASKO kalkulators nodrošina parocīgu iespēju saņemt e-pastā vadošo apdrošināšanas sabiebrību - Baltijas Apdrošināšanas Nama, Baltas, Baltikuma, Balvas, BTA, ERGO, Gjensidige, If un Seesam piedāvātās KASKO polišu cenas un nosacījumus.

KASKO Kalkulators: Kā jārīkojas ar KASKO kalkulatoru?

Lai saņemtu izdevīgāko piedāvājumu, izmantojot KASKO kalkulatoru, Tev nepieciešams atbildēt uz dažiem mūsu jautājumiem par automašīnas galvenā lietotāja vecumu un braukšanas stāžu, transportlīdzekļa vērtību, apdrošināšanas teritoriju, apdrošināšanas termiņu un sniegt citus datus. Ar KASKO kalkulatoru palīdzot Tev izvēlēties piemērotāko KASKO apdrošināšanas polisi Tavam auto, katra situācija tiks izskatīta individuāli, izvērtējot riskus un katra apdrošinātāja piedāvātos KASKO apdrošināšanas nosacījumus.

KASKO Kalkulators: Kā izvēlas labākos KASKO polises nosacījumus?

Apdrošināšanas brokera palīdzība, ko sniedzam, ar KASKO kalkulatora palīdzību izvēloties KASKO polisi, ir ļoti būtiska, jo šis apdrošināšanas veids ir viens no sarežģītākajiem nozares produktiem. Vairāku apdrošinātāju KASKO polišu nosacījumu izvērtēšana ir darbietilpīgs process, kas prasa daudz laika un arī zināmas profesionālās iemaņas. Nereti dažādu apdrošinātāju piedāvātā KASKO polises cena vienam un tam pašam auto var atšķirties par vairākiem desmitiem latu, tāpat arī būtiski atšķiras KASKO līguma nosacījumi. 

Portāla UZPILDI.LV KASKO kalkulatorā ir pieejams objektīvs, profesionālu ekspertu veikts, Tevis izvēlēto apdrošinātāju piedāvājumu apkopojums. Jāpiezīmē, ka katra apdrošināšanas kompānija nosaka atšķirīgas prasības transportlīdzekļa pretaizdzīšanas sistēmu uzstādīšanai, lai stātos spēkā zādzības riska apdrošināšana. Apdrošināšanas piedāvājumos parasti šīs prasības ir iekļautas, tādējādi vienmēr ir iespēja izvēlēties sev pieņemamāko.

Kāds ir Tavs ieguvums?

Ar KASKO kalkulatora palīdzību katram klientam sagatavojam KASKO apdrošināšanas piedāvājumu, apkopojot informāciju no visām lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām. Mūsu ieguldījums ir individuāla apdrošināšanas brokeru veikta rūpīga KASKO polišu nosacījumu analīze, kas daudz precīzāk nekā automatizēta cenas aprēķināšana KASKO kalkulatorā ļauj noteikt izdevīgāko KASKO polises cenu, ļaujot Tev ietaupīt naudu un laiku.

Pasūtot KASKO polisi, izmantojot portāla UZPILDI.LV KASKO kalkulatoru, Tu iegūsti objektīvu dažādu apdrošināšanas sabiedrību KASKO polises cenu un apdrošināšanas noteikumu salīdzinājumu un izvēlies labāko, nepārmaksājot par to!


Pages

OCTA Pērc OCTA Online OCTA Kalkulators